Zapytanie ofertowe / Wycena

Administratorem danych osobowych jest Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych Sp. z o. o. 90-755 Łódź, 1 Maja 87, NIP 8943036872. Zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

Imię i nazwisko

Twój telefon:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Zgoda na odpowiedź *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i kontaktowanie się

ze mną przez Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi,
Al. 1 Maja 87 w celu realizacji niniejszego zapytania.
Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych

Wyrażam ponadto zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, rabatów

oraz newsletterów wysyłanych przez Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych
Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, Al. 1 Maja 87.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jakimi metodami niszczymy dyski twarde HDD

 

  • Niszczenie chemiczne technologią LiquiDATA

  • Niszczenie termiczne

  • Niszczenie mechaniczne

  • Niszczenie polem magnetycznym (degaussing/demagnetyzacja)

 

Możliwe jest łączenie metod niszczenia – np. demagnetyzacja u klienta i niszczenie mechaniczne lub chemiczne u nas.

 

Opis metod niszczenia dysków twardych HDD

 

Demagnetyzacja - demagnetyzacja (degausacja) polem magnetycznym 9000-11000 Gaussów. Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji oraz w lokalizacji klienta.

 

Niszczenie H-1 - niszczenie mechaniczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie H-1, nośnik niesprawny mechanicznie i elektronicznie. Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji oraz w lokalizacji klienta.

 

Niszczenie H-2 - niszczenie mechaniczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie H-2, nośnik uszkodzony. Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji oraz w lokalizacji klienta.

 

Niszczenie H-3 - niszczenie mechaniczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie H-3, nośnik zdeformowany. Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji oraz w lokalizacji klienta.

 

Niszczenie H-4 - niszczenie mechaniczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie H-4, nośnik wielokrotnie pocięty i zdeformowany, powierzchnia ścinka maks. 2000 mm². Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji oraz w lokalizacji klienta.

 

Niszczenie H-5 - niszczenie mechaniczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie H-5, nośnik wielokrotnie pocięty i zdeformowany, powierzchnia ścinka maks. 320 mm². Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji oraz w lokalizacji klienta.

 

Niszczenie H-6 - niszczenie mechaniczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie H-6, nośnik wielokrotnie pocięty i zdeformowany, powierzchnia ścinka maks. 10 mm². Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji oraz w lokalizacji klienta.

 

Niszczenie H-7 chemiczne – wstępne niszczenie mechaniczne, a następnie niszczenie chemiczne technologią LiquiDATA zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie H-7, nośnik wielokrotnie pocięty i zdeformowany, powierzchnia ścinka maks. 5 mm². Niszczenie chemiczne za pomocą technologii LiquiDATA przewyższa wymagania normy DIN 66399 na poziomie H-7 (najwyższy, 7 stopień bezpieczeństwa). Po tej operacji wiórki (z talerzy dysków) zamieniają się w ciecz (wielkość pozostałych fragmentów = 0 mm2). Na tym etapie odzyskanie jakichkolwiek danych jest obecnie niemożliwe. 

 

Niszczenie H-7 termiczne – niszczenie termiczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie H-7, nośniki transportujemy do specjalistycznej spalarni i tam są spalane; po spaleniu pozostaje jedynie pył, który spełnia normę H-7, tj. powierzchnia ścinka maks. 5 mm². Na tym etapie odzyskanie jakichkolwiek danych jest obecnie niemożliwe.

Niszczenie dysków twardych HDD

Projekt i realizacja Spectrum Marketing 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone

CERTYFIKOWANY INSTYTUT NISZCZENIA DANYCH SP. Z O.O.

Bielawa | ul. Ostroszowicka 11

Łódź | Al. 1 Maja 87