Zapytanie ofertowe / Wycena

Administratorem danych osobowych jest Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych Sp. z o. o. 90-755 Łódź, 1 Maja 87, NIP 8943036872. Zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

Imię i nazwisko

Twój telefon:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Zgoda na odpowiedź *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i kontaktowanie się

ze mną przez Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi,
Al. 1 Maja 87 w celu realizacji niniejszego zapytania.
Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych

Wyrażam ponadto zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, rabatów

oraz newsletterów wysyłanych przez Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych
Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, Al. 1 Maja 87.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jakimi metodami niszczymy dokumenty

 

  • Niszczenie mechaniczne

  • Niszczenie termiczne

 

Możliwe jest łączenie metod niszczenia – np. mechaniczne u klienta i termiczne w spalarni.

 

Opis metod niszczenia dokumentów

 

Niszczenie P-1 - niszczenie mechaniczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie P-1, szerokość paska maks. 12 mm. Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji oraz w lokalizacji klienta.
 

Niszczenie P-2 - niszczenie mechaniczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie P-2, szerokość paska maks. 6 mm. Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji oraz w lokalizacji klienta.
 

Niszczenie P-3 - niszczenie mechaniczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie P-3, powierzchnia ścinka maks. 320 mm². Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji oraz w lokalizacji klienta.
 

Niszczenie P-4 - niszczenie mechaniczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie P-4, powierzchnia ścinka maks. 160 mm². Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji oraz w lokalizacji klienta.
 

Niszczenie P-5 - niszczenie mechaniczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie P-5, powierzchnia ścinka maks. 30 mm². Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji oraz w lokalizacji klienta.
 

Niszczenie P-6 - niszczenie mechaniczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie P-6, powierzchnia ścinka maks. 10 mm². Usługa jest możliwa w naszej lokalizacji.

 

Niszczenie P-7 - niszczenie termiczne zgodnie z normą DIN 66399 na poziomie P-7, dokumenty transportujemy do specjalistycznej spalarni i tam są spalane; po spaleniu pozostaje jedynie pył, który spełnia normę P-7, tj. powierzchnia ścinka maks. 5 mm².

Niszczenie dokumentów

Przy okazji niszczenia nośników elektronicznych możemy również zniszczyć dokumenty papierowe oraz informacje zapisane na kliszach i foliach drukarskich (informacje prezentowane w rozmiarze oryginalnym).

Projekt i realizacja Spectrum Marketing 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone

CERTYFIKOWANY INSTYTUT NISZCZENIA DANYCH SP. Z O.O.

Bielawa | ul. Ostroszowicka 11

Łódź | Al. 1 Maja 87